موضوع فعالیت زهراالیاسی

زهراالیاسی در زمینه رشد و توسعه فردی فعالیت می‌کند و تابع قوانین‌ومقررات جمهوری‌اسلامی ایران است.

 

خدمات زهراالیاسی به‌ طورکلی به شرح زیر است:

ارائه محصولات آموزشی برای هنرجویان

برگزاری دوره‌های آموزشی درزمینه رشد و توسعه فردی می‌باشد.

مشاوره اختصاصی متناسب با شرایط اشخاص

 

 

شرایط استفاده از دوره‌های آموزشی وب سایت زهراالیاسی

شرایط استفاده از دوره‌ها

جلسات دوره‌های آموزشی سایت زهرا الیاسی بر اساس بهترین روند یادگیری برنامه‌ریزی شده‌است.

تمامی سرفصل‌های دوره‌های آموزشی بصورت کامل در توضیحات دوره ارایه شده‌است. قیمت دوره نیز در انتهای توضیحات دوره اعلام شده است.

 

پرداخت

برای استفاده از دوره‌های غیررایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی می‌باشید. روش‌های پرداخت ما امن و معتبر هستند و شما توافق می‌کنید که از درگاه‌های غیرامن، به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید.

 

بازگشت وجه

بازگشت وجه برای دوره‌های غیرحضوری حداکثر تا فقط ۷ روز پس از خرید دوره و همچنین ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی تدریس مدرس یا سرفصل‌های ارائه شده امکان‌پذیر می‌باشد. در غیراینصورت امکان برگشت وجه وجود ندارد.

درخواست های بازگشت وجه بدلیل اینکه نیاز به بررسی بیشتر دارند، حتما باید به صورت تیکت در پنل کاربری  ثبت شود.

بازگشت وجه برای برای دوره‌های حضوری بلافاصله پس از پایان اولین جلسه و به شرط ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی تدریس مدرس با سرفصل‌های ارائه شده امکان‌پذیر می‌باشد. در غیراینصورت امکان برگشت وجه وجود ندارد.

پس از پایان جلسه دوم، در دوره‌های حضوری، با توجه به تخصیص ظرفیت، به هیچ وجه امکان انصراف از دوره و برگشت وجه وجود ندارد.

 

پشتیبانی دوره‌ها

دوره‌های آموزشی که دارای پشتیبانی می‌باشند صراحتا در توضیحات دوره و قسمت پشتیبانی قید شده است و روش‌های پشتیبانی نیز مشخص شده است.

تیم پشتیبانی مجموعه زهراالیاسی، پاسخگوی تیکت‌ها و پشتیانی دوره می‌باشند.

تیم پشتیبانی سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر ۴۸ ساعت پس از ارسال تیکت (دوره‌های دارای پشتیبانی) پاسخگو باشند.

 

حساب کاربری

برای اکثر فعالیت‌های خود نظیر خرید یا شرکت در دوره یا ارائه یک دوره به یک حساب کاربری نیاز دارید. وارد کردن اطلاعات درست و یک ایمیل یا شماره موبایل معتبر الزامی می‌باشد. حتما از یک گذرواژه مطمئن استفاده کنید.

عضویت و ایجاد حساب کاربری در وب‌سایت زهرا الیاسی رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش حساب کاربری مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وب‌سایت زهرا الیاسی می‌باشد.

هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از وب‌سایت زهرا الیاسی استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت زهراالیاسی می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام مدیریت سایت زهراالیاسی را ندارد.

اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت زهراالیاسی هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. سایت زهراالیاسی هیچ مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می‌گردد.

در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.

در مواردی که اختلافات به وجود آمده ناشی از به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربری خود با دیگران باشد تیم ما وظیفه‌ای نداشته و مسئولیت حل اختلاف با خودتان می‌باشد.

در صورت نقض قوانین یا ایجاد هرگونه تهدید یا خطر احتمالی از طرف حساب کاربری شما، دسترسی شما به حساب کاربری محدود یا لغو می‌گردد.

استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سوء استفاده‌های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر، موجب مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد.

در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت زهراالیاسی پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، مدیر زهراالیاسی می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

 

 

حقوق مالکیت مادی و معنوی

شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده‌ها و هرگونه محتوا برای ما، به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک‌گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد.

وب سایت و کلیه مطالب، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن (شامل و نه محدود به همه اطلاعات، متن، فیلم‌ها، تصاویر، فایل تصویری و صوتی، طراحی‌ها و ایده‌ها)، متعلق به زهراالیاسی می‌باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند.

شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.

شما حق استفاده کامل یا قسمتی از فیلم‌ها، صوت‌ها، تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهید داشت.

شما حق استفاده از برند زهراالیاسی، لوگو، تمامی اسامی مرتبط، نشانه‌ها، نام دوره‌ها ، شعارها، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به زهراالیاسی را نخواهید داشت و حق مالکیت معنوی آن برای تیم ما خواهد بود. در صورت نیاز با اجازه کتبی می‌توانید از لوگو استفاده نمایید.

در صورت مشاهده هرگونه فروش و انتشار محصولات آموزشی زهراالیاسی به هر نحو، با توجه به مجوز فعالیت این مجموعه و نیز آثار ثبت شده، مجموعه زهراالیاسی این حق را دارد تا با ارایه مستندات به پلیس فضای سایبری، نسبت به اعاده حقوق مدرسین و ناشرین اقدام نماید.

درصورت تخلف و انتشار محصولات آموزشی، حساب کاربران برای همیشه مسدود می‌گردد و اجازه دسترسی مجدد به محصولات را نخواهند داشت.

 

تغییرات

ما می‌توانیم در هر زمان سیاست‌های سایت خود را تغییر دهیم. تغییرات اطلاع‌رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وب سایت به معنای پذیرش سیاست‌های جدید از طرف شما می‌باشد.

 

مسئولیت‌های سایت زهرا الیاسی

اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

سایت زهراالیاسی تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

سایت زهراالیاسی تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

 

 مسئولیت‌های کاربر

کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت زهراالیاسی هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

 

اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. زهراالیاسی فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و زهراالیاسی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند زهراالیاسی می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

 

کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، زهراالیاسی حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای زهراالیاسی نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

 

مالکیت فکری

تمام محتوای سایت زهراالیاسی مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به شخص حقوقی خانم زهرا الیاسی می‌باشد و بدون موافقت و اجازه ایشان، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

ثبت‌نام و خرید دوره‌‌های آموزشی

درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش حساب کاربری/سفارشات به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین فاکتور خرید دوره‌ها نیز در بخش سفارشات قرار می‌گیرد. در صورت عدم دریافت فاکتور در بخش سفارشات، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

دوره‌های آموزشی از طریق پلتفرم اسپات پلیر در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و فایل‌های خریداری شده بصورت دانلودی در بخش دانلودها در حساب کاربری خریدار قرار می‌گیرد.

به محض خرید دوره‌های آموزشی یک لایسنس در اختیار خریدار قرار می‌گیرد که خریدار فقط حق استفاده بر روی یک دستگاه سیستم (کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ) و یک دستگاه گوشی را دارد؛ در صورت استفاده بیش از دفعات مجاز از لایسنس، زهراالیاسی حق ابطال لایسنس را دارد و در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

 

درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به پشتیبان اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به پشتیبان، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت‌به‌کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

درصورتی که دوره آموزشی یا هر فایلی ، از وبسایت زهراالیاسی خریداری کرده باشید و از لایسنس دوره یا فایل های دوره استفاده شده باشد، به هیچ عنوان امکان عودت وجه وجود ندارد .

 

ارتباطات

کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و سایت زهراالیاسی این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت زهراالیاسی تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه سایت زهراالیاسی نخواهد بود.

کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با پشتیبان سایت زهراالیاسی در ارتباط باشد.

مجموعه زهراالیاسی فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که تماسی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع تماس، مجموعه زهراالیاسی نیست و ثانیا مراتب تخلف را به پشتیبانی وبسایت زهراالیاسی اعلام نمایید.

 

 نظرات

کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

در صورت نقض موارد 3و 4 پشتبان سایت زهراالیاسی می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

 

 فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور مجموعه زهراالیاسی هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج‌شدن سایت نخواهدداشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج‌شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز مجموعه زهراالیاسی مسئولیتی ندارد.